Sklepy cynamonowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Sklepy cynamonowe  Empty Sklepy cynamonowe

Pisanie by Cynamon Czw Sty 03, 2019 8:29 pm

Hej ho! Robię avatary i pomniejsze kody. <3

Kilka prostych zasad

1. Proszę o duże obrazki w dobrej jakości.
Ogólnie polecam podrzucanie obrazków raczej z deviantArta, Tumblra, Twittera, aniżeli Pinteresta czy We Heart It, ponieważ te ostatnie dwie strony, choć najpopularniejsze, oferują zwykle bardzo rozpikselizowane obrazki, z których nic nie zrobię. Poza tym będę wdzięczny za spore arty, żebym miał jak kadrować do rozmiarów 250x400.
2. Niezbyt umiem w fonty, halp.
Sprawa wygląda tak, że niezbyt dobrze się czuję w dobieraniu czcionek pod obrazki. Jeśli bylibyście tak mili i sugerowali mi, jakie by wam najbardziej pasowały, będę wdzięczny.
3. Mam nieograniczony czas na wykonanie kodu/avatara.
Bo mam pracę, adminuję, jestem MG, mogę złapać lenia. Postaram się działać jak najszybciej, ale na serio, nie ma co mnie popędzać.
4. Mam pewien zakres tego, co robię.
Mieszczą się w nim avatary i kody do postaciowych tematów (relacje, telefony itd). Nie robię podpisów, nie wychodzą mi zadowalająco. Mogę nakładać obrazki na jakieś tła, nakładać na nie animacje (typu spadający śnieg, jakieś iskierki).
5. Dogadajmy się!
Jeśli masz jakieś szczególne życzenia, daj znać. Coś wykombinujemy. Im dokładniej wyjaśnisz, tym lepiej.

7. Nie przerabiam ani nie podrabiam cudzych kodów, nie usuwam podpisów artystów. Jeżeli mam zrobić kod wyglądający jak coś innego, najlepiej byłoby mi pokazać jakiś przykład z moich prac bądź mniej więcej rozrysować czy rozpisać o co chodzi.
8. W przypadku kodów, przydatne byłoby dodawanie jakiejś palety kolorów bądź obrazka, z którego mam pobierać kolory. Nie jest to konieczne, jednak w przypadku, gdy takich informacji nie otrzymam, zrobię pod kolory forum.


Formułki do wypełnienia

Cynamon
Cynamon

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach