Cinnamon bun

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Cinnamon bun  Empty Cinnamon bun

Pisanie by Cynamon Czw Sty 03, 2019 8:29 pm

Hej! Jeśli chcesz, żebym ci coś poprowadził, zapoznaj się z tym tematem i daj mi znać, czego ci trzeba.

1. Słabo stoję z czasem, ponieważ pracuję. Toteż proszę o niepopędzanie mnie, jeśli jeszcze mam czas na posta bądź jeśli mam nieobecność. Mam spisane wszystkie czekające na mnie posty, więc o nikim nie zapomnę.
2. Bardzo chętnie korzystam z kostek, ale nie mam jednego ustalonego systemu rzutów. Biorę zwykle pod uwagę czynniki takie, jak umiejętności, słabości, moce, stan zdrowia, otoczenie — każda z tych pozycji ma wpływ na powodzenie i jest swoistym modyfikatorem. Oczywiście nie znaczy to, że każdemu będę te kostki wpychać.
3. Mogę sędziować walki, prowadzić misje po przedmioty czy moce, pomagać z nauką umiejętności. Wolę unikać wątków o podłożu medycznym, bo jestem w tej kwestii zielony.
4. Nakładam terminy. Standardowo dla gracza jest to tydzień na napisanie posta, dla mnie cztery dni. Jeśli ktoś chce innego układu dla siebie (dla mnie nie zmienię, sorki), to starczy dać znać.
5. Terminowość leży w waszym interesie. Czterokrotne przegapienie terminu bez wpisanej nieobecności skutkuje wyrzuceniem z wątku i jeszcze jakimiś ranami czy klątwą, adekwatnie do poziomu trudności.
6. Nagradzam za to drobiazgami osoby, które wyrabiają się w terminach zawsze lub prawie zawsze.
7. Mogę odmówić MGowania komuś, z kim źle mi się współpracuje z jakiegoś powodu.
8. Mogę prowadzić maksymalnie 3 wątki w tym samym czasie, ale absolutny priorytet będą miały te istotne dla fabuły forum.
Cynamon
Cynamon

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach